Yatırım

Ethereum Nasıl Alınır

ethereum nasıl alınır
yazan admin

Sizde Ethereum Nasıl Alınır merak ediyorsanız tam size göre olan bu detaylı anlatımı mutlaka inceleyin.Ethereum Nasıl Alınır , NEREDEN ALINIR en karlı ve kolay.

Ethereum Nasıl Satın Alınır

Ethereum açık kaynak kodlu, tüm halka açık akıllı sözleşme işlevselliğine sahip uluslararası bir kripto para birimidir. Ortak düğüm ağı kullanarak komut dosyalarını çalıştırabilen ve merkezi olmayan Ethereum sanal makinesi ile işlem görür. Kendine has dili bulunan Ethereum çeşitli yazılım protokollerinin geliştirilmesine olanak sağlar. Böylece aynı işletim sisteminde bir blok zinciri üzerinden binlerce altcoinin yaratılması mümkün olabiliyor.

Ethereum Neden Tercih Edilir?

Bilindiği üzere Vitalik Buterin kripto para dünyasının lideri konumunda bulunmakla tüm enerjisini Ethereum üzerinde harcıyor oldukça güçlü bir geliştirici ekibe sahip olan Ethereum özgün blok ağını optimize etmek için büyük çaba içindedir. Alışveriş işlemlerine ilişkin kripto paralar içerisinde ikinci nesil olarak nitelendirilen ve 2.0 olarak tanımlanan Blokchain ile Bitcoinden daha hızlı işlem hacmine sahip olan Ethereum oldukça ucuzdur. Bu yönüyle ICO süreçlerinin en fazla tercih edilen para birimi olarak öne çıkıyor. Ethereum’da bulunan akıllı kontratlar üçüncü kişi ya da kurumlara gereksinim duyulmamasını sağlıyor.

Ethereum Avantajları Nelerdir?

Merkeziyetçiliği bulunmayan Ethereum’un çok yönlü avantajları bulunuyor. Örneğin üçüncü tarafların Ethereum platformunda yer bulunan herhangi bir veriyi değiştirme imkanları yoktur. Yolsuzluğa karşı son derece dayanıklıdır. Sistemde yer alan uygulamalar tamamen fikir birliği ilkesine dayanarak gizliliği imkansızlaştıran bir ağa dayanır. Bunların dışında tüm uygulamaların siber saldırılara ve hileli kimliklere karşı korunaklı olduğunu ve kapatılma ve bozulma gibi aksaklıkların olmadığını belirtmekte yarar vardır.

ethereum nasıl alınır
ethereum nasıl alınırEthereum Nasıl Alınır?

Ethereum alımları madencilik yapılarak mümkün olabildiği gibi madencilik süreçlerine girilmeden de pratik olarak yapılabilen işlemlere sahiptir. Ethereum satın alabilmek için öncelikle tamamen güvenilir olduğuna inanılan Bitcoin borsalarından herhangi birine kayıt olunması ve buradan Bitcoin satın alınması gerekiyor. Alınan Bitcoin ile madencilik yapılmalıdır. Yeteri kadar Bitcoin elde edildikten sonra bunları sanal cüzdanlara aktararak ve Bitcoin borsasında hesap açtıktan sonra Ethereum borsalarına da kayıt olunması gerekiyor. Kayıt olunan global dijital para borsasından alınan Bitcoinlerin transfer edilmesi ile Ethereum alınabilir. Alım bu şekilde olan Ethereum’un satış süreçleri de aynı şekilde işler. Öncelikle Ethereum’un Bitcoine çevrilmesi ve ardından istenilen ulusal para birimine dönüştürülmesi yeterlidir.

About the author

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir